Ahoj fšici.

 

Taaaak, GAME IS OVER, by se dalo říct, jelikož tuto sobotu – 12.3.2022 – jsme uskutečnili 3. a tím i poslední letošní lyžařský závod v rámci RENSAR SKI CUP 2022.

A byla to naprostá paráda, slunce svítilo, teplota poměrně hluboko pod bodem mrazu, větřík pofukoval jen lehce, takřka vůbec. Takže kdo tentokrát zůstal doma, může setsakramentsky litovat. J

Podmínkám odpovídala i nálada, která byla jako vždy, parádní, což dokumentují i fotky z foťáku skvělé Lucky Michalčíkové, které také přikládáme. 

 

A jelikož podmínky pro lyžování byly na Bílé fantastické, i závodníci předváděli skvělé výkony.

 

Zde jsou vítězové 3.závodu RENSAR SKI CUP 2022:

  • kategorie MUŽI                      Jirka Vašíček
  • kategorie ŽENY                     Linda Hladíková
  • kategorie CHLAPCI               Roman Kofránek
  • kategorie DÍVKY                    Kika Korienková

 

Jako tradičně každoročně vyhlašujeme i vítěze celé série RENSAR SKI CUP.  A těmi se pro rok 2022 stali tito borci a borkyně:

  • kategorie MUŽI                      Jirka Vašíček
  • kategorie ŽENY                     Linda Hladíková
  • kategorie CHLAPCI               Michal Dohnal
  • kategorie DÍVKY                    Kika Korienková

 

Vítězům gratulujeme.

Výsledky 3. kola - "RENSAR SKI CUP 2022"  FOTOGALERIE

 

Ale i Ti, kteří se nepostavili na stupně vítězů, ale našich závodů se účastnili, si dle mého názoru, zaslouží slova chvály a poděkování. Díky a věřím, že jste si je i náležitě užili.

 

Výsledky jednotlivých kategorií přikládáme, abyste si mohli porovnat svou výkonnost jednak s nejlepšími, ale i mezi kamarády, sourozenci, v rámci rodiny a táááák. 

 

Sobotní 3. závod RENSAR SKI CUP 2022 byl ale i lyžařskou částí naší oblíbené dvojkombinace SKI & GOLF. Takže Ti z Vás, kteří se nahlásili jako účastníci této dvojkombinace, najdou i své výsledky RENSAR SKI & GOLF 2022 po lyžařské části. Nejlepší výchozí pozici po lyžích má logicky vítěz lyží Jirka Vašíček s náskokem necelého bodu, tudíž rány, před Daliborem Manďákem.

 

Tady to ale jistě bude ještě velice zajímavé na golfovém hřišti Golf & Ski resortu OSTRAVICE, jelikož startovní pole je plné skvělých golfistů. A už se na to těším.

 

Ale POZOR!!!! oproti avizovanému termínu je drobná změna – Golfový turnaj se uskuteční v neděli 1.5.2022 !!!

 

Sledujte naše stránky www.rensar.cz, kde Vám sdělíme detaily k tomuto golfovému turnaji.

 

Nemohu samozřejmě zapomenout poděkovat všem našim letošním sponzorům, kteří RENSAR SKI CUP 2022 podpořili a tím umožnili tento event uskutečnit v takové kvalitě a za takových podmínek. Dík patří rovněž SKI areálu Bílá, jelikož kopec byl vždy ve skvělém stavu. A dík taky celému našemu teamu RENSAR, všichni odvedli kus poctivé práce. 

 

Takže  DYCKY RENSAR

 

Čau