Zdravím Vás milí sportovci.

Taaaak a je to skutečně tak, letošní ročník „RENSAR SKI CUP 2017“ je minulostí. V neděli 12.3. 2017 proběhl třetí a zároveň poslední letošní závod. Na Bílé nám opět fantasticky přálo počasí, ráno krásně přimrzlo a přes den na nás vykukovalo sluníčko. Trať byla připravena Katzou a jeho týmem fantasticky, takže doufám, že jste si  všichni, kdo jste se závodů zúčastnili, užili příjemnou neděli. Protože o to tady jde ze všeho nejvíc. :)

Výsledky - 12. března 2017 Fotogalerie - 12. března 2017

 

Celkovými vítězi „RENSAR SKI CUP 2017“ se v jednotlivých kategoriích staly tyto borkyně a borci:

Muži:                    Jakub Juřík

Ženy:                    Adéla Wittásková

Dívky:                   Tereza Wittásková

Chlapci:                Michael Bílý

 

Vítězům gratulujeme!!

 

Nedělní závod byl ale zároveň i lyžařskou částí dvojkombinace „RENSAR SKI & GOLF 2017“. Výsledky po lyžích rovněž najdete na našich stránkách, takže již můžete vymýšlet taktiku a strategii pro golfovou část.

Ta proběhne, pokud nás nevyšplouchne počasí, v sobotu 29.4.2017 na golfovém hřišti Park Golf Clubu Ostrava v Šilheřovicích.

Sledujte naše webovky, kde Vás budeme informovat co, kdy, kde a  jak co se golfu týče.

 

Všem Vám moc děkujeme za účast na letošním ročníků „RENSAR SKI CUP“, sponzorům za jejich podporu této akci.  Těm, kteří se na přípravě podílelí patří taky velké poděkování poděkování. :)

 

Takže vážení lyžaři, přeji příjemný zbytek sezóny, krásné slunečné léto a pokud se nestane něco mimořádného, tak se těšíme na shledanou na příštím ročníku „RENSAR SKI CUP 2018“. :)

 

Mějte se krásně SKOL