SKOL milovníci lyžování.

Máme za sebou poslední závod letošního ročníku „RENSAR SKI CUP 2016“, který se uskutečnil tuto neděli 28.2. ve Ski areálu Bílá, tradičně na svahu Javořinka.

A doufám, že se mnou budete souhlasit, když řeknu, že se závod povedl. Soudě podle Vašich ohlasů to tak fakt vypadá. J Měli jsme kliku na počasí, závod se jel za příjemného počasí, kdy na nás vykukovalo sluníčko a teplota byla lehce na nulou. Trať po preparaci salmiakem vydržela v dobrém stavu až do konce, takže dobrýýýý.

Výsledky - 28. února 2016 Fotogalerie - 28. února 2016 Videozáznamy - 28. února 2016

Co dobrý, výborný, protože jste jezdili skvělé  časy a fantasticky jste u toho všichni vypadali. To budete moci posoudit sami až spatří světlo světa videa od party ze společnosti Mixiew, kteří pro Vás opět celý závod dokumentovali a teď už stříhají videa.

Mám radost, že se našich závodů účastnilo tolik dětí, to je výborná zpráva. J Děti, děkujeme, že jste na hory vytáhli své rodiče. 

A kdo vyhrál  celkově „RENSAR SKI CUP 2016“  v jednotlivých kategoriích?

Hodnotícím kritériem byla účast na všech třech závodech a nejnižší součet dosažených umístění na nich.

 

A vítězi jsou:

kategorie „muži“                             Dalibor Manďák

kategorie „ženy“                             Tereza Ševčíková

kategorie „děti“                              Michael Bílý

 

GRATULUJEME !!!

 

Ale poděkování za účast patří Vám všem, doufám, že se Vám s námi na Bílé líbilo (nám s Vámi rozhodně). A pokud ano, pošlete to dál, podpořte nás na facebooku, pište pochvalné maily atd atp.

Poděkovat musím ovšem také všem našim sponzorům, kteří finančně podpořili celou akci, díky čemuž jsme celou túru  pro Vás mohli zrealizovat. Takže vážení a milí sponzoři – MOC DĚKUJEME!!!

 

Hezky zbytek zimy Vám za celý realizační tým přeje

 

Jirka Krátký

Email: kratky@rensar.cz
www.rensar.cz
www.facebook.com/rensar/