Zdravím všechny milovníky alpského lyžování, zejména pak ty, kteří si oblíbili závody v rámci série RENSAR SKI CUP. :-)

V sobotu 20.1.2018 jsme zahájili letošní sérii "RENSAR SKI CUP 2018" prvním závodem. A nutno říct, že jsme zahájili pěkně zostra. Poctili jste nás nádherně početnou účastí a všichni jste jezdili krásně. :-) Jak jste si v silné konkurenci vedli, to najdete ve výsledkových listinách zde na našich stránkách.

Výsledky - 20. ledna 2018 Fotogalerie - 20. Ledna 2018

V té souvislosti, se ale musíme moc a moc omluvit za chybu, kterou se nám v počítání výsledků podařilo spáchat. Upřeli jsme třetí místo a tudíž bronzový pohár Davidu Kašparovi, který si ho skvělými časy ve všech třech kolech vyjel a zasloužil. Chybou v zápise jsme ale vyhodnotili někoho jiného. Davidovi se tímto velice omlouváme, samozřejmě mu vybojovaný pohár dodatečně předáme, stejně jako věcné ceny a má u nás startovné na příští závod zdarma. Moc nás to mrzí, přijměte naši omluvu, nicméně jsme taky jenom lidé :-)

Ve fotogalerii k sobotnímu závodu najdete několik fotek jako upoutávku, jelikož zbytek z několika stovek fotek :-):-) najdete v následujících dnech na rejčeti - odkaz tady zveřejníme co nejdříve budeme schopni. Takže sledujte naše stránky www.rensar.cz

A nezapomeňte !!!, další závod už zase klepe na dveře. Na Bílé se setkáme zase 3.2.2018 na druhém závodu RENSAR SKI CUP 2018.

Propozice závodu - 3. února 2018

Do té doby přeji krásné zimní dny a lyžařské radovánky. :-)

SKOL