SKOL vážení lyžaři.

Sobotní druhý závod letošního ročníku RENSAR SKI CUP je minulostí. Ale krásnou minulostí, na kterou se bude hezky vzpomínat. A doufám, že nejen mi. :) 

Přes nepříliš optimistickou předpověď počasí jsme se na Bílé potkali za nádherného, mrazivého a dokonce chvílemi slunečného počasí, které nás provázelo po celou vydařenou sobotu. Klobouk dolů před výkonem celého týmu Ski Areálu Bílá, jelikož to, že svah Javořinka byl po týdnu oblev v tak fantastické kondici, je úctyhodný výkon. Díky chlapci.

A díky ideálnímu počasí a fantastickému kopci se závodilo jako o závod. :) Sešlo se vás letošní rekordní množství a tak byly početně obsazeny všechny čtyři kategorie, včetně žen, děvčat a chlapců, což nás obrovsky potěšilo. Ale poháry si mohli odvézt pouze tři nejlepší v každé kategorii. Jak jste si všichni ostatní ve srovnání s nimi vedli, to najdete ve výsledkové listině. Fotky ze závodů zpracováváme a na stránkách se objeví v nejbližších dnech. Takže sledujte webovky www.rensar.cz průběžně.

Výsledky - 3. února 2018 Fotogalerie - 3. února 2018

A doufám, že stejně jako my, se už těšíte na letošní poslední závod ze série RENSAR SKI CUP 2018, který se koná v termínu 10.3.2018, kde jinde než na Bílé, na svahu Javořinka. A POZOR !!!. Tento závod se uskuteční zároveň jako lyžařská část naší oblíbené dvojkombinace RENSAR SKI & GOLF 2018. Takže doufám, že zbystřili všichni lyžující golfisté.  Termín golfu předpokládáme 28.4. 2018, ale to ještě potvrdíme. Takže sledujte www.rensar.cz a náš FB on-line

Propozice závodu - 10. března 2018

Tak se zatím mějte a užívejte krásných lyžařských dnů. 

SKOL